Nowoczesne firany dla pomieszczeń w Szczecinie Aranżacje

Aranżacje
w domach

Wnętrze domu jest miejscem przeżywania wielu codziennych chwil. Nasze aranżacje okienne wprowadzają atmosferę spokoju i zadowolenia z przebywania we własnym domu. Oferujemy ciekawe, nowoczesne wzory firan do sypialni, zasłon do salonu czy rolet. Wykonujemy firany o określonych wymiarach na zamówienie – jesteśmy specjalistami z zakresu szycia firan i innych dekoracji.

Atmosfera otaczającej nas przestrzeni potrafi uspokajać i wprowadzać w stan dobrego samopoczucia. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam mieć pewność, że stworzymy dla Państwa niepowtarzalny wystrój wnętrz.

Aranżacje
w dworkach

Na przestrzeni lat zauważamy niezwykłą różnorodność w realizowanych przez nas aranżacjach.

"Tworzymy z myślą o Tobie i Twoich Najbliższych".

W naszej pracy chcemy podążać za Państwa oczekiwaniami, dyskretnie podsuwając dobre rozwiązania. Zależy nam na tym abyście w trakcie realizacji poczuli się dobrze w roli kreatora swojego wnętrza. Najlepiej jest podchodzić do zmian aranżacji jak do świetnej przygody połączonej z niesamowitymi odkryciami własnych potrzeb.

Aranżacje
w restauracjach

Restauracje to wyjątkowe miejsca, w których tworzymy

"niepowtarzalny klimat dobrego smaku."

Zwracamy szczególną uwagę na nastrój towarzyszący spotkaniu. Ukazujemy istniejące atuty aranżowanych przestrzeni. W szczególności wykorzystujemy obecność okien w pomieszczeniu.

Nasze aranżacje okienne realizujemy z wielką dokładnością i starannością. Dodatkowo wypełniamy przestrzeń salonu restauracyjnego nietuzinkowymi dodatkami: obrusami, serwetkami i narzutami. Całość, wraz z dobrą kuchnią, tworzy chwile zadowolenia, wspaniały czas odpoczynku i skłania Gości do powrotu.

Aranżacje
w hotelach

Stanowią one zawsze duże wyzwanie. Należy wykreować styl hotelu i, ze względu na funkcjonalność konkretnych pomieszczeń, stworzyć ich spójny charakter. Ciekawe są realizacje kompleksowe zaprojektowane przez znanych architektów. Nieobce są nam również niskobudżetowe realizacje w motelach i hotelach.

Jeżeli potrzebujecie Państwo wykonać dekorację okna tylko w jednym pokoju Waszego zajazdu, hotelu, motelu, hostelu lub apartamentu, z wielką przyjemnością podejmiemy się takich zleceń.

Usługi indywidualne:

 • SZYCIE
  firan, zasłon i rolet

 • POMIARY
  w domu u Klienta

 • SZYCIE
  poduszek, obrusów, narzut

 • WIESZANIE
  firan i zasłon

 • MONTAŻ
  karniszy

 • PRANIE
  usługa na życzenie

Nie znalazłeś usługi, której szukasz?
Skontaktuj się ze mną - lubię nowe wyzwania

tel. 608 45 46 49
tel. 505 526 266