Aranżacje okienne

Aranżacje
w domach

Wnętrze domu jest miejscem przeżywania wielu codziennych chwil. Nasze aranżacje okienne wprowadzają atmosferę spokoju i zadowolenia z przebywania we własnym domu. Oferujemy ciekawe, nowoczesne wzory firan do sypialni, zasłon do salonu czy rolet. Wykonujemy firany o określonych wymiarach na zamówienie – jesteśmy specjalistami z zakresu szycia firan i innych dekoracji.

Atmosfera otaczającej nas przestrzeni potrafi uspokajać i wprowadzać w stan dobrego samopoczucia. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam mieć pewność że stworzymy dla Państwa niepowtarzalny wystrój wnętrz.

Aranżacje
w dworkach

Na przestrzeni lat zauważamy niezwykłą różnorodność w realizowanych przez nas aranżacjach.

" Tworzymy z myślą o Tobie i Twoich Najbliższych".

W naszej pracy chcemy podążać za Państwa oczekiwaniami, dyskretnie podsuwając dobre rozwiązania. Zależy nam na tym abyście w trakcie realizacji poczuli się dobrze w roli kreatora swojego wnętrza. Najlepiej jest podchodzić do zmian aranżacji jak do świetnej przygody połączonej z niesamowitymi odkryciami własnych potrzeb.

Aranżacje
w restauracjach

Restauracje to wyjątkowe miejsca, w których tworzymy

"niepowtarzalny klimat dobrego smaku."

Zwracamy szczególną uwagę na nastrój towarzyszący spotkaniu. Ukazujemy istniejące atuty aranżowanych przestrzeni. W szczególności wykorzystujemy obecność okien w pomieszczeniu.

Nasze aranżacje okienne realizujemy z wielką dokładnością i starannością. Dodatkowo wypełniamy przestrzeń salonu restauracyjnego nietuzinkowymi dodatkami: obrusami, serwetkami, narzutami.. Całość wraz z dobrą kuchnią tworzy chwile zadowolenia, wspaniały czas odpoczynku i pobudza do powrotów.

Aranżacje
w hotelach

To zawsze bardzo duże wyzwanie. Należy wykreować styl hotelu i ze względu na funkcjonalność konkretnych pomieszczeń stworzyć ich spójny charakter. Ciekawe są realizacje kompleksowe zaprojektowane przez znanych architektów. Nieobce są nam również niskobudżetowe realizacje w motelach i hotelach.

Jeżeli potrzebujecie Państwo wykonać dekorację okna tylko w jednym pokoju Waszego zajazdu, hotelu, motelu, hostelu lub apartamentu, z wielką chęcią to zrobimy.

Usługi indywidualne:

 • SZYCIE
  firan, zasłon i rolet

 • POMIARY
  w domu u Klienta

 • SZYCIE
  poduszek, obrusów, narzut

 • WIESZANIE
  firan i zasłon

 • MONTAŻ
  karniszy

 • PRANIE
  usługa na życzenie

Nie znalazłeś usługi, której szukasz?
Skontaktuj się ze mną - lubię nowe wyzwania

tel. 608 45 46 49
tel. 505 526 266