Szycie firan i aranżacje okienne w Szczecinie Kim jestem

Nazywam się Anna Aniszkiewicz

Jestem specjalistką z zakresu aranżacji dekoracji okiennych. Pracuję zarówno w domach, jak i w lokalach, restauracjach, dworkach oraz hotelach.

Mam bogate doświadczenie w tej branży. Przez wiele lat pracowałam dla jednej z najbardziej znanych marek zajmującej się firanami, zasłonami i aranżacjami okiennymi. Wiele się nauczyłam realizując powierzone zadania pod okiem najlepszych projektantów i dekoratorów. Pełniłam również kierownicze funkcje, dzięki czemu poznałam od podstaw tę pracę - także od strony technicznej i biznesowej. Moje wysiłki i zaangażowanie zaowocowały dużą liczbą zadowolonych Klientów, którzy chętnie wracali, by tworzyć ze mną nowe aranżacje dla swoich domów, biur czy innych lokali.

Dzięki zdobytej w ten sposób wiedzy i doświadczeniu, mogę dziś Państwu zaoferować najwyższej jakości usługi świadczone w konkurencyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy. Chętnie stajemy przed nowymi wyzwaniami, nie są nam obce nowatorskie rozwiązana z zakresu niebanalnego wystroju wnętrz, nowoczesnych dekoracji okien oraz szycia firan i zasłon na miarę.

Zapraszam do naszych salonów w Szczecinie!

tel. 608 45 46 49
tel. 505 526 266