Dekoracje okien w domach

Aranżacje
w domach

Nasze dekoracje okien wprowadzają do Państwa domu atmosferę spokoju i zadowolenia z przebywania w pięknych wnętrzach. Oferujemy ciekawe, nowoczesne wzory firan do sypialni oraz innych pomieszczeń. Wykonujemy przesłony o określonych wymiarach na zamówienie – jesteśmy specjalistami z zakresu szycia firan i innych dekoracji.

Atmosfera otaczającej przestrzeni potrafi uspokajać i wprowadzać w stan dobrego samopoczucia. Nasze wieloletnie doświadczenie, sprawia, iż możemy zagwarantować, że stworzymy dla Państwa niepowtarzalne dekoracje okien.

Aranżacje
w dworkach

Na przestrzeni lat zauważamy niezwykłą różnorodność w realizowanych przez nas aranżacjach, np. w dworkach. W niektórych wnętrzach dekoracje okien mają nawiązywać do minionych epok, w innych właściciele wybierają nowoczesne firany. Aby móc sprostać wszystkim zleceniom, szyjemy zasłony i firany na wymiar. To gwarancja uzyskania produktu, który będzie harmonijnie pasował nie tylko pod względem stylu czy koloru, ale przede wszystkim rozmiaru. To szczególnie istotne zwłaszcza w nietypowych wnętrzach, gdzie mamy do czynienia ze skosami, dużymi przestrzeniami czy niestandardowymi kształtami okien. Firany na wymiar doskonale wypełnią te miejsca, a ich projektowanie będzie świetną przygodą połączoną z niesamowitymi odkryciami własnych potrzeb.

Aranżacje
w restauracjach

Restauracje to wyjątkowe miejsca, w których tworzymy niepowtarzalny klimat dobrego smaku. Do osiągnięcia tego efektu wykorzystujemy klasyczne lub nowoczesne firany, które podkreślają charakter danego wnętrza.

Zwracamy szczególną uwagę na nastrój towarzyszący spotkaniu. Ukazujemy atuty aranżowanych przestrzeni. W szczególności skupiamy się na dekoracji okien, które znajdują się w danym wnętrzu.

Nasze aranżacje realizujemy z wielką dokładnością i starannością. Do wystroju wykorzystujemy nie tylko nowoczesne firany, ale także inne nietuzinkowe dodatki: obrusy, serwetki i narzutki. Całość, wraz z dobrą kuchnią, tworzy chwile zadowolenia, wspaniały czas odpoczynku i skłania Gości do powrotu.

Aranżacje
w hotelach

Dekoracje okien w hotelach stanowią zawsze duże wyzwanie. Należy wykreować styl całego obiektu, wykorzystując w tym celu firany i zasłony. Nie można też zapominać o funkcjonalności konkretnych pomieszczeń, aby stworzyć spójny, nietuzinkowy charakter. Ciekawe są realizacje kompleksowe zaprojektowane przez znanych architektów. Nieobce są nam również niskobudżetowe realizacje w motelach i hotelach, którym dostarczyliśmy nasze zasłony, firany i rolety i inne wyroby. Jeżeli chcecie Państwo wykonać dekorację okna tylko w jednym pokoju Waszego zajazdu, hotelu, motelu, hostelu lub apartamentu, z wielką przyjemnością podejmiemy się takich zleceń.

Usługi indywidualne:

 • SZYCIE
  firan, zasłon i rolet

 • POMIARY
  w domu u Klienta

 • SZYCIE
  poduszek, obrusów, narzut

 • WIESZANIE
  firan i zasłon

 • MONTAŻ
  karniszy

 • PRANIE
  usługa na życzenie

Nie znalazłeś usługi, której szukasz?
Skontaktuj się ze mną - lubię nowe wyzwania

tel. 608 45 46 49
tel. 505 526 266