Szycie firan na zamówienie

Doskonałym rozwiązaniem aranżacyjnym, które może zostać zastosowane zarówno w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym, jak i w kuchni, są firany. Czynią one wnętrze bardziej przytulnym, zapewniając poczucie intymności. W naszym asortymencie znaleźć można wersje tworzone z wysokich jakości, delikatnych tkanin.

Oferujemy starannie wykonane, delikatne dekoracje okienne, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone. Przygotowaliśmy eleganckie przesłony z tiulu, batystu bądź koronki, w klasycznych oraz nieco bardziej nowoczesnych wariantach, w tym m.in. wersje asymetryczne. W naszej ofercie znaleźć można m.in. wersje na przelotkach bądź taśmie marszczącej.

Specjalnie z myślą o naszych klientach, wykonujemy również firany na zamówienie. Dzięki nim, możliwe jest stworzenie idealnej dekoracji okiennej, dopasowanej do każdego typu okien, także tych o niestandardowych rozmiarach czy kształtach, często spotykanych w nowoczesnych domach jednorodzinnych.

tel. 608 45 46 49
tel. 505 526 266