Szycie zasłon okiennych

Wyjątkowym rozwiązaniem, które z powodzeniem można zastosować zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych salonach i sypialniach, są zasłony zaciemniające. Doceniane są one nie tylko za swoją estetykę, ale również funkcjonalność, dzięki której coraz częściej stosowane są w domach i mieszkaniach. W naszym asortymencie dostępne są wersje wykonane z rozmaitych tkanin o różnym splocie, które można dobrać pod kątem indywidualnych preferencji.

Oferowane przez nas dekoracje okienne, dostępne są w wielu wariantach. W eleganckich salonach czy sypialniach doskonale sprawdzą się zasłony z ciężkich tkanin o grubym splocie, nadające wnętrzu jeszcze bardziej stylowy charakter. W nowoczesnych pomieszczeniach, świetnie będą prezentować się minimalistyczne dekoracje okienne, które uczynią je bardziej przytulnymi, zapewniając poczucie prywatności.

Wybierając proponowane przez nas warianty, można zdecydować się m.in. na łatwe w zakładaniu zasłony na przelotkach bądź taśmie marszczącej. Umożliwiamy również wykonanie dekoracji okiennych na zamówienie.

tel. 608 45 46 49
tel. 505 526 266